Studio Wakat - film i fotografia Szczecin

14. Wielka Gala Ślubna 28 stycznia 2018
W niedzielę 28 stycznia 2018r w Szczecinie na hali MTS odbyły się 14 Targi Ślubne . Jak co roku nasza firma była wystawcą i zaprezentowała na nich swoje stoisko, ponieważ robimy to co roku otrzymaliśmy tytul : "Złotego wystawcy". Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie i sympatyczne rozmowy odnośnie usług: filmowania i fotografowania ślubów. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje śluby w najbliższych latach. #filmowanieFotografiaSzczecin, #kamerzystaNaWesele, #filmowanieWesel, #videofilmowanieSzczecin, #FotografiaSlubna, #videofilmowanieŚlubówSzczecin, #StudioWakatSzczecin.Szczęścia zdrowia, pomyślności w Nowym Roku 2018 życzy Studio Wakat -filmowanie i fotografia A dla wszystkich par które zgłoszą się do nas na podpisywanie umowy podczas 14 Targów Ślubnych na 2018 rok, prezent- do końca lutego mamy zniżkę na nasze usługi, można zaoszczędzić nawet do 800 zł!!!. #FilmowanieFotografiaSzczecin, #KamerzystaNaWesele. #FotografiaWeselna.

Można mieć sesje na przystani, nad jeziorem, w lesie, albo na łące, a można ... mieć te wszystkie miejsca razem i to podczas tylko jednej niezwykłej sesji

#filmowaniefotografiaszczecin - Zachodniopomorskie - Studio Wakat, wszystko w zasięgi ręki :-) Taka właśnie jest sesja fotograficzna Patrycjusza i Ani w prezentowana w formie clipu, zapraszamy do oglądania.

Są śluby i są ŚLUBY. Na pewno Ola i Rafał mieli niezwykły i piękny ślub, w którym atrakcji było co niemiara. Zwariowany ( nieco) clip weselny nie może pokazać wszystkiego co się działo na weselu, ale z pewnością utrwalone chwile na długo pozostaną w pamięci. Wszystko oczywiście #filmowaniefotografiaszczecin, tym razem w woj.Zachodniopomorskim ( dokładnie Gryfino). Ten klip obejrzało już kilkaset tysięcy widzów !!!Niesamowity clip ślubny #filmowany na 3 lustrzanki Patrycji i Mateusza z użyciem kranu kamerowego ( wysięgnik) oraz wpleciona w to niezwykła sesja plenerowa zkończona kąpilą w morzu to bardzo atrakcyjna nasza produkcja. Ten teledysk powstawał w wielu miejscach woj. Zachodniopomorskiego, a nowożeńcy "poszli na całość" i na koniec odważnie wskoczyli do morza. Warto go obejrzeć i skorzystać z pomysłów na swój wymarzony ślub, filmowany oczywiście przez Studio Video & Foto WAKAT. #filmowaniefotografiaszczecin

Sesja plenerowa nad ciepłym morzem? Czemu nie, w dodatku wcale nie musi to być Wenecja, Grecja, Chorwacja, lub Francja. Wystarczy nasz Polski Bałtyk, od Świnoujścia do Kołobrzegu pełny urokliwych plaż.

Ostatnia taka nietuzinkowa sesja miała miejsce w Dziwnówku. Fotografia i film Mateusza i Patrycji realizowany lustrzanką na plaży dostarczył tyle mocnych wrażeń, że trzeba było się schłodzić w morzu :-)

Poniżej clip w formie teledysku z fotograficznej sesji plenerowej nowożeńców. #filmowaniefotografiaszczecin

Teledysk z filmowej sesji plenerowej młodej pary.

Clip Zuzanny i Bartka, nieco zwariowany i dynamiczny, to nasza "wyjazdowa" produkcja. Filmowany lustrzanką sony bez użycia lamp i doświetlania w jakośći HD, to obecnie standard naszych usług.Teledysk ze ślubu Anety i Rafała filmowany lustrzanką to nasza typowa produkcja. Nie używamy już lamp, świateł na statywach, a niesamowita jakość obrazu i dźwięku mówi sama za siebie. Wesele odbyło się w Kubusiu, a ślub w kościele "Dominikanów w Szczecinie.

Clip Agnieszki I Krzysztofa realizowany lustrzanką ( momentami na dwie) to produkcja WAKAT #filmowaniefotografiaszczecin Mały kościółek w Różycy i zabawa w niezywkłym domu weselnym - LORD - w Stargardzie nadają niepowtarzalny klimat teledyskowi. Oto link pod którym na Vimeo można go obejrzeć:

Clip Agnieszka & Krzysztof from Yarek on Vimeo.

Nasza firma: "#Produkcje Filmowe Wakat", idąc z duchem czasu wprowadza dla naszych klientów usługę: #Filmowanie lustrzanką w 4K ! Jest to oczywiście usługa dla wymagającego klienta, który ceni sobie najwyższą jakość, filmu ślubnego. Dla przypomnienia jak wygląda nasz sposób realizacji #filmów weselnych, poniżej zamieszczamy: Trailer weselny WAKAT.#filmowaniefotografiaszczecinblog2017 Szczecin

Szczecin, Poznań, Barlinek, Białogard, Chociwel, Choszczno, Dębno, Dobrzany, Drawsko Pomorskie, Drawno, Gryfice, Ińsko, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Lipiany, Łobez, Mieszkowice, Myślibórz, Miastko, Nowogard, Płoty, Police, Recz, Sianów, Stargard, Świdwin, Trzcińsko-zdrój, Węgorzyno, Cedynia, Chojna, Czaplinek, Darłowo, Drawno, Dziwnów, Goleniów, Gryfino, Koszalin, Maszewo, Międzyzdroje, Moryń, Pełczyce, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Resko, Sławno, Suchań, Szczecinek, Świnoujście, Trzebiatów, Wałcz, Wolin, Gorzów Wielkopolski, Krzyż,

Wyświetlanie index.php.