Studio filmowe Wakat - filmowanie Szczecin

BlogNiesamowity clip ślubny #filmowany na 3 lustrzanki Patrycji i Mateusza z użyciem kranu kamerowego ( wysięgnik) oraz wpleciona w to niezwykła sesja plenerowa zkończona kąpilą w morzu to bardzo atrakcyjna nasza produkcja. Ten teledysk powstawał w wielu miejscach woj. Zachodniopomorskiego, a nowożeńcy "poszli na całość" i na koniec odważnie wskoczyli do morza. Warto go obejrzeć i skorzystać z pomysłów na swój wymarzony ślub, filmowany oczywiście przez Studio Video & Foto WAKAT.

Sesja plenerowa nad ciepłym morzem? Czemu nie, w dodatku wcale nie musi to być Wenecja, Grecja, Chorwacja, lub Francja. Wystarczy nasz Polski Bałtyk, od Świnoujścia do Kołobrzegu pełny urokliwych plaż.

Ostatnia taka nietuzinkowa sesja miała miejsce w Dziwnówku. Fotografia i film Mateusza i Patrycji realizowany lustrzanką na plaży dostarczył tyle mocnych wrażeń, że trzeba było się schłodzić w morzu :-)

Clip Zuzanny i Bartka, nieco zwariowany i dynamiczny, to nasza "wyjazdowa" produkcja. Filmowany lustrzanką sony a 7s bez użycia lamp i doświetlania w jakośći HD, to obecnie standard naszych usług.Teledysk ze ślubu Anety i Rafała filmowany lustrzanką sony a7s, to nasza wiosenna produkcja. Nie używamy już lamp, świateł na statywach, a niesamowita jakość obrazu i dźwięku mówi sama za siebie. Wesele odbyło się w Kubusiu, a ślub w kościele "Dominikanów w Szczecinie.

Clip Agnieszki I Krzysztofa realizowany lustrzanką ( momentami na dwie) to już tegoroczna produkcja WAKAT studio Video & Foto. Mały kościółek w Różycy i zabawa w niezywkłym domu weselnym - LORD - w Stargardzie nadają niepowtarzalny klimat teledyskowi. Oto link pod którym na Vimeo można go obejrzeć:

Clip Agnieszka & Krzysztof 2017 from Yarek on Vimeo.

Sezon weselny 2017 rozpoczęty i trwa w najlepsze, oto kilka fotografii wykonanych lustrzanką z majowego ślubu i wesela Anety i Andrzeja. Z wydarzenia powstał również film, ( filmowany na dwie lustrzanki) ale jest do obejrzenia w studiu, tak jak i inne produkcje wykonane przez #WAKAT STUDIO VIDEO & FOTO.Sezon weselny 2016 już za nami, a wkrótce rozpoczyna się sezon ślubny 2017. Nasza firma: "#Produkcje Filmowe Wakat", w nowym sezonie idąc z duchem czasu wprowadza dla naszych klientów usługę: #Filmowanie lustrzanką w 4K ! Jest to oczywiście usługa dla wymagającego klienta, który ceni sobie najwyższą jakość, filmu ślubnego. Dla przypomnienia jak wygląda nasz sposób realizacji #filmów weselnych, poniżej zamieszczamy: Trailer weselny WAKAT 2016. Film umieszczony jest na serwerze Dailymotion i "odpala" się z urządzeń stacjonarnych.
Trailer weselny WAKAT 2016 przez jarek-degorski
Ślub i wesele to nie tylko święto młodej pary, to moment kiedy rodzina spotyka się aby cieszyć się wspólnie ich wyjątkowym dniem. Mamy przyjemność pokazać państwu cały film z wesela Pauliny i Jarka #filmowany na kilka lustrzanek w Niechorzu.
Niezwykła #sesja plenerowa, filmowana lustrzanką z pokładu motorówki, nabrzeża, oraz na yachcie: "Fryderyk Chopin". Moc atrakcji i niezwykle urokliwa "mała Wenecja" w Szczecinie, a przede wszystkim oryginalna młoda para to treść tego krótkiego filmiku filmowanego w Szczecinie


Sesja plenerowa na wodzie przez jarek-degorski
Nie trzeba jechać do Francji, Włoch albo Hiszpani, aby mieć piękne wesele ....nad Polskim morzem, na zakończenie lata jest równie pięknie słonecznie i kolorowo jak na południu Europy. Tak właśnie wyglada trailer ze ślubu i wesela Ilony i Andrzeja #filmowany lustrzanką przez Produkcje Filmowe Wakat.

Piękne miejsce, piękni młodzi ludzie, niezwykłe wydarzenie, czyli .... Epicki Trailer ślubny zrealizowany # Wakat - Produkcje Filmowe. www.wakat.az.pl tel 603138858 ( Filmowanie lustrzanką i z drona)
clip weselny Magdy & Adama - Produkcje Filmowe# Wakat Filmowanie lustrzanką. Pomimo zaskakującej aury ( jak to w życiu: czasem słońce czasem deszcz)ślub młodej pary to najradośniejszy dzień w życiu :-) www.wakat.az.pl tel. 603138858
Lipcowa "jeszcze ciepła" ślubna produkcja, filmowana lustrzanką ( # Wakat Produkcje Filmowe )- wesele Patrycji i Cypriana, oczywiście w wielkim skrócie.


clip Martyna & Piotr przez jarek-degorski


Ze względu na słabą jakość odtwarzacza w serwisie youtube clip weselny ( filmowany lustrzanką)) Martyny i Piotra zamieściłem w serwisie dailymottionClip weselny ze ślubu Martyny i Piotra ( filmowany lustrzanką)w wykonaniu Produkcje Filmowe Szczecin (# filmowanie Szczecin)


Ostatni ślub i wesele wykonane przez nasza firmę ( #Produkcje Filmowe Wakat) również został zrealizowany i utrwalony jako fotoreportaż ( niezależnie od tego że był #filmowany lustrzanką)oto kilka fotek ze ślubu oraz sesji plenerowej nad jeziorem Ińsko.

Czy filmy ślubne zawsze muszą zaczynać się tak samo? czy zawsze musi to być sztampa i schemat? Wbrew obiegowym opiniom można zrobić coś zupełnie innego. Intro ślubne: "zapoznanie i oświadczyny" są najlepszym dowodem na to że film ślubny może wyglądać inaczej, wszystko filmowane lustrzanką, wiernie oddtwarza najważniejsze chwile młodej pary ( jeszcze przed ślubem)

Sezon Produkcje Filmowe Wakat: Foto & Video 2016 rozpoczęty, poniżej sesja fotograficzna z reportażu ślubnego Pauliny i Grzegorza. Materiał realizowany lustrzanką ... tym razem tylko fotografia, bez filmowania w wielkim skrócie pokazuje co wydarzyło się podczas ich kwietniowego ślubu:

W ostatnią niedzielę stycznia 31.01.2016 odbyła się Wielka Gala Ślubna, na której nasza firma miała stoisko, dla zwiedzających była to możliwośc zapoznania się bezpośrednio z naszym dorobkiem.

http://picasion.com/
Najwyższa pora na miłość - Reportaż weselny Joasi i Piotra - realizowany lustrzanką na zakończenie sezonu ślubnego w Łobzie, to ostatnia filmowa produkcja w tym roku.Intro studniowkowe 2015 przez jarek-degorski
Sezon studniówkowy rusza niebawem, więc dla przpomnienia, zeszłoroczne intro studniówkowe. Filmowane oczywiście lustrzanką w ZS. nr 2 w Stargardzie SzczecińskimSezon weselny 2015 w zsadzie już się zakończył, pora więc na małe podsumowanie. Powyżej krótki trailer weselny ze zmontowanych materiałów filmowych- realizowanych w zakończonym sezonie ślubnym- wszystko filmowane lustrzanką.


clip Ania i Kamil - Star Wars na weselu przez jarek-degorskiSą takie wesela, na których zdarzają sie niespodzianki... na przykład wsród gości weselnych pojawiają się szturmowcy i Lord Vader z popolarnego filmu SF Star Wars. Oczywiście wszystko to z przymrużeniem oka i na wesoło :-) Teledysk weselny filmowany lustrzanką w Szczecinie, to już jesienna październikowa produkcja firmy WAKAT.


Każdy czeka na swoją miłość, kiedy nadejdzie ten upragniony dzień, chemy się nim dzielić z innymi. Clip Justyny i Sebastiana to tylko mały wycinek z ich filmu weselnego. Filmowane lustrzanką wydarzenie odbyło się w Goleniowie, w piękny wrześniowy dzień, a co się działo tego dnia, pokazuje ten ślubny teledysk.


Trailer Karolina & Mateusz HD przez jarek-degorski
Są śluby, które na długo zostają w pamięci. Zamiast na klimatach polskich, młode pary wzorują się na europejskich . Pojawiają się piękne druchny i przystojni drużbowie, egzotyczne samochody i ciekawa oprawa weselna. Nie inaczej było na ślubie Karoliny i Mateusza. Filmowany lustrzanką mix ( wesele odbyło się w Barlinku) oddaje tylko w niewielkim stopniu to co działo się tego dnia.Wesele Agnieszki i Damiana obfitowało w wiele niecodziennych wydarzeń i atrakcji. Z całego filmu zostały wybrane te najciekawsze chwile, które w formie clipu weselnego ( teledysk slubny) mamy możliwość zaprezentować. Co prawda sam skrót weselny nie oddaje atmosfery całego wydarzenia ( to zaledwie namiastka w pigułce) ale szereg niecodziennych scen przybliża nas do tego co działo się na ich weselu.Nowoczesne podziękowania rodzicom - bez karteczek przez jarek-degorski
Na każdym weselu jest taka chwila, w której państwo młodzi starają się podziękować rodzicom za trud i wysiłek związany z wychowaniem potomstwa. Czasami specjalnie na tę okazję powstają filmy prezentowane na samej uroczystości. Nie inaczej było na weselu Agnieszki i Damiana, "Nowoczesne podziękowania rodzicom" - to film zrealizowany lustrzanką, specjalnie dla rodziców pary młodej. Idąc z duchem czasu, jest nowoczesny, bez karteczek, malowania kredkami po betonie, albo układania literek z puzli. Zapraszam do oglądania tego nietypowego filmu ( realizowany zarówno w Szczecinie jak i Stargardzie Szczecińskim - plaża nad jeziorem Miedwie)

Trailer weselny Karol i Karolina HD przez jarek-degorski


Ekskluzywne miejsce, wyjątkowi ludzie, nowe trendy weselne, niesamowity klimat, czyli .... trailer z wesela Karoliny i Karola,które odbyło się w Gryfinie. Wszystko filmowane oczywiście lustrzanką przez: Produkcje Filmowe Wakat.

Historia jednej miłości - prequel przez jarek-degorski


Czy prawdziwa miłość przetrwa próbę czasu? Czy rządzi nami przeznaczenie? Czy można postawić wszystko na jedną kartę? Na te i inne pytania odpowiada pierwszy w Polsce prequel ślubny "Historia jednej miłości" Film zrealizowany przez: Produkcje Filmowe Wakat, filmowany lustrzanką, w którym narrację prowadzą młodzi, a zdjęcia robione są zarówno w kraju jak i za granicą ( Szczecin, Berlin). To nie fikcja, wszystko wydarzyło się naprawdę! (Informacje w jaki sposób można zrealizować swój niepowtarzalny prequel ślubny, podczas wizyty w studiu filmowym WAKAT)


Trailer wedding day przez jarek-degorski
Ślub Dari i Łukasza był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem w ich życiu, specjalnie dal nich powstał zwiastun filmowy, z tego dnia, zapraszam do oglądania clipu.


Wedding day Daria & Lukasz HD przez jarek-degorski
Z przyjemnościa prezentuję najnowszy clip weselny:"Dari I Łukasza" Wesele filmowane lustrzanką odbyło sie w Reczu, a uroczystość zaślubin w kościele w Choszcznie.


Przygotowania młodej pary przez jarek-degorski


Ponieważ filmowy sezon weselny został zainaugurowany, z przyjemnośia prezentuję ostatnią naszą video produkcję. Tym razem jest to wstęp do filmu, pokazujący przygotowania do ślubu młodej pary.Nowe Demo weselne 2015. HD przez jarek-degorski


Przed naszą firmą nowy ślubny sezon filmowy 2015, powyżej krótkie demo zawierające skrót z naszych video produkcji z 2014 roku


Jarek Degorski na

clip Ania i Marcin YT przez jarek-degorskiClip ze ślubu Ani i Marcina zamieszczony został również na serwisie filmowym dailymottion i vimeo. Niestety ślubne filmy zamieszczane w serwisie youtube (poprzez silną kompresję) tracą na jakośći Ful HD, dlatego zapraszam do obejrzenia filmu w moim kanale vimeo: Link do clipu.


filmowanie ślubu lustzranką Ani I Marcina

Koniec kwietnia i romantyczny ślub w Szczecinie? Czemu nie, pogoda dopisała i z radością udało nam się zrealizować wiosenną video produkcję. Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego clipu weselnego Ani i Marcina ( filmowany lustrzanką)
Nasza wiosenna video produkcja, to wzruszające: "Podziekowania rodzicom". Nie ma tutaj banalnych karteczek, napisów na kartonikach i skupianiu uwagi na sobie, para młoda tak od serca potrafiła swoimi słowami podziękować rodzicom za wychowanie. Praca z Anią i Marcinem na planie tego krótkiego filmu, to była czysta przyjemność.Na zlecenie wielu ( w tym i zagranicznych)kontrachentów organizujemy filmy reklamowe i promocyjne. oto reklama salonu kosmetycznego w Niemczech: "Viola Cosmetic"

Co jakiś czas organizowane są przez nas w Szczecinie kursy filmowania i montażu, nasi kursanci od podstaw uczą się sztuki produkcji i postprodukcji. Powyżej trailer z filmu zrealizowanego podczas takiego 20 godzinnego kursu video ( montaż i zdjęcia kursanci)Współpracujemy na co dzień z tatrami Szczecińskimi, filmujemy spektakle teatralne, koncerty, festiwale oraz realizujemy trailery. Oto przykładowy trailer ze spektaklu w Teatrze Polskim: "Romeo i Julia 1939"


Czasami nasi klienci mają wyjątkowe oczekiwania i na miejsce swoich sesji plenerowych wybierają zagraniczne miasta. Udało nam się zrealizować niesamowitą sesję w Wenecji. Piękne plenery, zdjęcia nocne, kąpiel w Adriatyku, wszystko filmowane lustrzanką.
Od kilku lat nasza firma współpracuje z muzykami z Niemiec, realizujemy dla nich koncerty i inne wydarzenia, powyżej fragment z koncertu grupy TAKAYO filmowanego na 3 kamery w przygranicznym mieście Schwedt nad Odrą.


Nowością w roku 2014 było wprowadzenie na plan filmowy drona. Niewielkie urządzenie z kamerą Go Pro dające niesamowite ujęcia z powietrza, to extra dodatek filmowy dla wymagających par. oto kilka fotek z "back stage"


Rok 2014 był przełomowym w naszej firmie, zakup kolejnej lustrzanki, używanie podczas filmowania kranu kamerowego, rejestratora dźwięku oraz tworzenie ujęć fabularnych dało nowy wymiar filmowania. Powyżej przykładowa produkcja studniówkowa -Trailer 2014

Niektórzy klienci doceniając nasza pracę, dzielą się swoimi wrażeniami po obejrzeniu filmu weselnego, oto kilka przykładowych opinii:


"Chyba już wcześniej pisałam ale powtórzę, że film bardzo się wszystkim podoba. jeszcze raz dziękujemy za współpracę i świetną pamiątkę. Pozdrowienia i powodzenia w biznesie. Asia i Lubo"

"Rok po naszym weselu ponownie obejrzeliśmy film. Super! Bardzo nam się podoba. Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę rodzinną . Będziemy was polecać Joasia i Jarek""WIDZIALAM WASZ PIERWSZY FILMIK WESELNY -EXTRA, A TEN DRUGI JEST PO PROSTU BOMBA :) TAK TZYMAC PIEKNE PODSUMOWANIE POZDRAWIAM:) Maryśka"

blog Szczecin

Szczecin, Barlinek, Białogard, Chociwel, Choszczno, Dębno, Dobrzany, Drawsko Pomorskie, Golczewo, Gryfice, Ińsko, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Lipiany, Łobez, Mieszkowice, Myślibórz, Nowogard, Płoty, Police, Recz, Sianów, Stargard Szczeciński, Świdwin, Trzcińsko-zdrój, Węgorzyno, Cedynia, Chojna, Czaplinek, Darłowo, Drawno, Dziwnów, Goleniów, Gryfino, Koszalin, Maszewo, Międzyzdroje, Moryń, Pełczyce, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Resko, Sławno, Suchań, Szczecinek, Świnoujście, Trzebiatów, Wałcz, Wolin, Gorzów Wielkopolski, Krzyż,

Wyświetlanie index.php.