Studio filmowe Wakat - filmowanie Szczecin

FILMOWANIE I KURSY


Lubisz wakacyjne filmowanie? Masz dobre pomysły i kamerę, a nie wiesz jak to wykorzystać? A może chcesz poznać innych pasjonatów? Zapraszam na praktyczne kursy filmowania i montażu w Szczecinie.


Połączmy przyjemne z pożytecznym. Profesjonalne wykłady dadzą wiedzę teoretyczną, którą będzie można wykorzystać podczas wyjść filmowych w plener. Zajęcia z montażu dadzą przyjemność a efekt finalny będziesz oglądać na DVD. Nie musisz uczyć się w szkole filmowej aby być jak Wajda.


Zakres kursu filmowania:

  • obsługa kamer cyfrowych, w pełnym zakresie funkcji manualnych
  • kadrowanie, dobór planów, panoramy i przejazdy, realizacja ujęć dynamicznych, w ruchu
  • korzystanie z dodatkowego oświetlenia, mikrofonu, praca na statywie
  • budowa prostego scenariusza filmowego i planowanie ujęć
  • technologia prostego montażu nieliniowego filmów w Windows Movie Maker
  • udźwiekowianie filmów, narracja, napisy i zrzucanie filmu na nośnik cyfrowy


Kurs trwa 20 godzin i odbywa się zarówno w sali, (każdy z uczestników na swoim komputerze montuje pod nadzorem prowadzącego własny film) jak i w plenerach, gdzie powstają poglądowe ujęcia, analizowane podczas kursu. Uczestnicy kursu korzystają z własnych kamer, laptopów i akcesoriów.


Zajęcia odbywają się w ustalonym wcześniej terminie.


Zapisy na skrzynkę : yarekdegorski@gmail.com lub telefonicznie 0603138 858
Kurs filmowania i montażu


FILMOWANIE SZCZECIN


Produkcje Filmowe Wakat
Filmy Ślubne

Demo weselne 2016 przez jarek-degorski


kursy Szczecin

Szczecin, Barlinek, Białogard, Chociwel, Choszczno, Dębno, Dobrzany, Drawsko Pomorskie, Golczewo, Gryfice, Ińsko, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Lipiany, Łobez, Mieszkowice, Myślibórz, Nowogard, Płoty, Police, Recz, Sianów, Stargard Szczeciński, Świdwin, Trzcińsko-zdrój, Węgorzyno, Cedynia, Chojna, Czaplinek, Darłowo, Drawno, Dziwnów, Goleniów, Gryfino, Koszalin, Maszewo, Międzyzdroje, Moryń, Pełczyce, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Resko, Sławno, Suchań, Szczecinek, Świnoujście, Trzebiatów, Wałcz, Wolin, Gorzów Wielkopolski, Krzyż,

Wyświetlanie index.php.